MENU

KONTAKT

OFERTA

Wedding

aby uzyskać więcej informacji napisz wiadomość

OD 2800,-

Love

sesje narzeczeńskie.
30 zdjęć w formie cyfrowej i 15 wydruków w formacie 13/18

OD 1000,-

Family

sesja w waszym środowisku, w waszym zaciszu, lub ulubionym miejscu. 50 zdjęć w formie cyfrowej i 20 wydruków w formacie 13/18

OD 1100,-

PODARUJ SESJĘ NAJBLIŻSZYM

Jeśli szukasz pięknego prezentu dla ukochanej osoby, to może dobrym pomysłem będzie podarowanie mu wspomnień pięknie zapisanych na jedwabnym papierze? Aby kupić zaproszenie na sesję fotograficzną dedykowaną proszę o kontakt. Wyślę wzór zaproszeń mailem.

PYTANIA

JAK SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ?

najwygodniej przez formularz, ale możesz napisać też do mnie smsa z prośbą o kontakt- 577 240 489. zazwyczaj od rana jestem na sesjach, a póżniej układam puzzle z moimi dzieciakami, więc ciężko mi odebrać telefon. Ale na pewno oddzwonię!

SESJE RODZINNE

Sesje rodzinne trwają około 2-3 godzin. Są w luźnym klimacie, bez ustawiania Was pod ścianą. Najczęściej są wykonywane u Was w domu, lub w ulubionym miejscu. Tak, abyście czuli się swobodnie.

SESJE ŚLUBNE

Sesje ślubne realizowane są od przygotowań do godziny 24.00 więszkość informacji udzielam mailowo.

CO ZAWIERA CENA?

Cena za zdjęcia zawiera mój czas podczas wykonywania zdjęć oraz ich późniejszej obróbki, zdjęcia w formacie cyfrowym i dodatkowo zdjęcia wydrukowane w odpowiedniej ilości do pakietu, na papierze 13/18

KIEDY DOSTANIEMY ZDJĘCIA?

Zdjęcia w formie cyfrowej dostaniecie maksymalnie do 3 tygodni od naszego spotkania. Później wybierzecie zdjęcia do druku, na które trzeba poczekać około 10 dni.

SESJE WYJAZDOWE

mieszkam we Wrocławiu, sesje poza Wrocławiem są dodatkowo płatne- w zależności od ilości kilometrów do pokonania. Ale zazwyczaj 2 razy w miesiącu jestem w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku ;)

SESJE ZAGRANICZNE

Latam! chociaż odrobinę się boję ;) wszystkie sesje zagraniczne wymagają opłaty podróży plus noclegu.
CLOSE