MENU
Mam na imię Angela i jestem fotografem. Przez długi czas zajmowałam się fotografowaniem rodzin, a zamiłowanie do obserwacji emocji popchnęło mnie w stronę fotografii ślubnej. Tu znalazłam swoje miejsce. Tutaj czuję się jak ryba w wodzie. Podglądam i zapisuje Wasze historie na moich obrazach.

Mieszkam we Wrocławiu, lecz mimo ogromnej miłości jaką darzę to miasto ciągnie mnie pod las. Szukam kawałka miejsca oddalonego od codziennego biegu, pośpiechu i znieczulenia jakie można zauważyć w wiecznie spieszących się ludziach. Jestem Mamą Stasia i Antosi i to nauczyło mnie być wielozadaniową. Potrafię wykorzystać to w pracy z aparatem i ludźmi.

Ja i aparta. Aparat jest moim trzecim okiem, trzecią ręką. Myślę, że dzięki niemu zatrzymam jakąś chwilę na dłużej. Zapamiętam bardziej. Podobno pasja, która staje się pracą nie jest już pasją. Ale nie zgadzam się z tym zupełnie. Ja daję z siebie wszystko, by móc na końcu dostać od Was mnóstwo uśmiechu, kiedy odbieracie ode mnie zdjęcia. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy unikalną historię.

CLOSE